Szlak piwny w Bydgoszczy 06.07.2019

Bydgoszcz

beer tasting

Szlak piwny - na zdrowie!

Zabawne, ciekawe i niekonwencjonalne, a ponad wszystko bardzo smaczne ujęcie Bydgoszczy. Wycieczka z piwowarem rozpocznie się od krótkiego rejsu tramwajem wodnym do centrum. Tam grupa przespaceruje się po Starym Mieście poznając piwne historie i legendy i okraszając to wszystko degustacją lodów piwnych oraz piwa rzemieślniczego.

 

GALERIA ZDJĘĆ

PROGRAM

Data: 6.07.2019

Godzina 18.00

Miejsce startu: przystanek wodny Łuczniczka przy Moście Esperanto

Piwny szlak Bydgoszczy - wycieczka z rejsem i degustacjami

Rejs tramwajem wodnym do centrum (30 min)

CENA ZAWIERA

usługę przewodnicką

TAK

bilety wstępów do wymienionych atrakcji

TAK

+48 607 566 388

ZADZWOŃ

CENA

1 osoba

20 PLN

It was an amazing adventure. So many beautiful places in such a short time!

Joanna

I love discover the world !

BEST PROMOTIONS

YOU MAY ALSO LIKE

The best of Kujawsko - Pomorskie region in 3 days. Bydgoszcz and Toruń - two vibrant but different cities. Bella Skyway Festival is perfect occasion to interact with culture. Taste the best of the best Polish food. Regional Farm Food Festival takes place in the middle of nowhere and it is only once a year so book the tour and dicover Poland’s true flavours!

DETAILS

Bydgoszcz w pigułce, czyli od rejs do centrum oraz zwiedzanie: Starego Rynku do Placu Wolności (2,5 godziny) Dawne dzieje Bydgoszczy opowiadane w przystępny sposób oraz spacer po najpiękniejszych miejscach na Starym Mieście: Mostowa, Stay Rynek, Wenecja Bydgoska, Wyspa Młyńska.

DETAILS

Legendy i mydlane historie - trasa dla rodzin z dziećmi. Spacer po Starówce Bydgoszczy podczas którego opowiemy o Mistrzu Twardowskim, Skarbie z Katedry i księżniczce z wieży. 1 godzina z przewodnikiem i wizyta w Muzeum Mydła wraz z warsztatami mydlanymi.

DETAILS